+48 574-171-199 biuro@exception.com.pl

Filmy promocyjne czy też filmy reklamowe możemy spotkać wszędzie: reklama w telewizji, na stronach www,  w mediach społecznościowych (Facebook), na telebimach, na ekranach w komunikacji miejskiej – przykładów jest wiele. 

Film reklamowy, film promocyjny czy spoty reklamowe  to najskuteczniejsze środki przekazu, którego siła polega na spójnym i atrakcyjnym połączeniu różnego rodzaju mediów, takich jak zdjęcia, film, animacja, muzyka, lektor. Ruchomy obraz z dźwiękiem wzbudza większe zainteresowanie niż przykładowo bilbord czy reklama w gazecie.

Film reklamowy może być bardzo skuteczną formą promocji. Trzeba jedynie umiejętnie to wykorzystać. Sekret tkwi w oryginalnym pomyśle i dobrym wykonaniu. Wideo promocyjne odnosi sukces wówczas gdy zainteresuje widzów i skłoni do działania.

Zwracamy szczególną uwagę na proces przygotowania do produkcji: poznanie oczekiwań klienta, określenie grupy docelowej i stworzenie odpowiedniej, przemyślanej koncepcji. Dzięki temu nasze filmy są ukierunkowane na konkretne cele i z łatwością je osiągają.

spoty reklamowe

 

Zadzwoń teraz!