+48 574-171-199 biuro@exception.com.pl

[mn_contact_free]

Zwiększymy ilość Twoich zleceń w krótkim czasie!

Szukasz sposobu, który przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności marki i przyniesie Ci intratne kontrakty z Klientami?! Świetnie się składa. Mamy dla Ciebie niezawodną usługę pozycjonowania, która w niedługim czasie spełni Twoje oczekiwania!

Zapewne wiesz, że najwięcej zapytań ofertowych trafia do firm, które są na pierwszych dziesięciu wynikach wyszukiwania. Nie czekaj więc dłużej bo każdego dnia oddajesz swoich potencjalnych Klientów swojej konkurencji! Dołącz do grona naszych zadowolonych Kontrahentów, którzy osiągnęli już wysokie pozycje w Google i osiągają sukces w Internecie.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu wybierzemy najskuteczniejsze słowa kluczowe i wypozycjonujemy je na najwyższe pozycje w wyszukiwarce. To nie są puste słowa! Przekonaj się, że piszemy prawdę.

Co otrzymujesz w ramach współpracy?

Analizę oraz dobór najskuteczniejszych słów kluczowych.

Przeprowadzamy szczegółową analizę słów kluczowych dopasowanych do Twojej branży. Dobieramy frazy, które są skuteczne i precyzyjnie docierają do potencjalnej grupy Klientów.

Audyt SEO oraz optymalizację strony internetowej.

Analizujemy treści, grafiki na stronie oraz jej kod w oparciu o opracowaną metodę efektywnego pozycjonowania oraz bezpłatnie wdrażamy niezbędne modyfikacje.

Monitoring pozycji strony wraz z raportowaniem wyników.

Monitoring codziennie aktualizuje wyniki Twojej strony. Udostępniamy panel Klienta, który możesz sprawdzać o każdej porze. Dzięki temu możesz na bieżąco kontrolować efekty naszej pracy.

Wsparcie Specjalisty SEO oraz doradcy Klienta biznesowego.

Wiemy, jak pozycjonować Twoją stronę, aby uzyskać najlepszy wynik. Odpowiemy na Twoje pytania i dostosujemy usługę pozycjonowania do zmieniających się potrzeb Twojej branży, firmy oraz Twoich oczekiwań.

Jak wygląda proces pozycjonowania strony?

Najważniejsze w usłudze pozycjonowania jest właściwe wyselekcjonowanie słów kluczowych oraz wypozycjonowanie ich na jak najwyższe pozycje. Frazy dobierane są na podstawie oferty, która znajduje się na Twojej stronie. Nasi doradcy szczegółowo analizują branżę, konkurencję, Twoje wcześniejsze działania marketingowe i na tej podstawie przygotowywana jest optymalna oferta.

ETAP 1

  • Dobór słów kluczowych
  • Nawiązanie współpracy
  • Audyt SEO

ETAP 2

  • Optymalizacja serwisu
  • Pozycjonowanie strony www

ETAP 3

  • Monitorowanie wyników pozycjonowanie
  • Opieka i doradztwo Specjalisty SEO

Interesuje Cię usługa pozycjonowania?
Nie zwlekaj!

Wyślij do nas swoje zapytanie. Otrzymasz bezpłatną wycenę i szczegóły współpracy. Nasi Specjaliści przygotują najbardziej optymalną dla Twojej branży ofertę.

Zadzwoń teraz!