skip to Main Content

Hosting

Prowadzisz firmę i szukasz rozwiązania hostingowego, które kompleksowo zapewni Ci wszystkie potrzebne warunki do utrzymywania i rozwoju Twoich stron w sieci?  Serwerz Ace spełni wszystkie Twoje potrzebyz. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy pakiety odpowiednio dopasowanie do Twoich oczekiwań bez konieczności ponoszenia niepotrzebnych kosztów.

powierzchnia konta dopasowana do potrzeb

nielimitowany transfer miesięczny

nieograniczona liczba domen w koncie

nieograniczona liczba skrzynek pocztowych

ochrona antywirusowa i antyspamowa

przystępna cena za usługi najwyższej jakości

możliwość rozwoju i przejścia na wyższy pakiet

idealne rozwiązanie dla Klientów indywidualnych, małych i średnich firm

Pakiety

[supsystic-tables id=’2′]

Jest kilka niezbędnych rzeczy, jeśli chodzi o hosting WordPress.

  • Szybki serwer
  • Zdolność do wykonywania regularnych kopii zapasowych (gdy zajdzie taka potrzeba)
  • Świetne wsparcie
  • 99,9% uptime

Hosting WordPress Potrzebujesz szybkiego serwera.

Ważny punkt. Google nie nagradza witryny za wysoką szybkość. Po prostu penalizuje go za powolność. Jeśli twój serwer działa wolno, strona będzie działać wolno. Kropka. Hosting witryny na współdzielonym serwerze z setkami innych witryn zwiększa szanse na powolne działanie witryny. Ogólną zasadą jest to, że im tańszy jest twój hosting, tym więcej stron będzie udostępniać tenj serwer i tym wolniej będzie działać.

Musisz być w stanie wykonać kopię zapasową za każdym razem.

Obecnie kopie zapasowe są dość standardowe, ale co zrobić, jeśli programiści muszą wprowadzić istotne zmiany o 17:00 i cały dzień pracujesz nad witryną? Konieczne jest zalogowanie się do panelu sterowania serwera i wykonanie kopii zapasowej w dowolnym momencie. Co więcej, ta kopia zapasowa powinna być czymś więcej niż zwykłym ZIP witryny – powinien to być moment, w którym możesz przywrócić stronę, jeśli zajdzie najgorsze.

Mimo że istnieje wiele wtyczek, które pozwalają na tworzenie kopii zapasowych witryny WordPress w Dropbox itp., Nic nie przebije zdolności do tworzenia kopii zapasowych i wycofywania za pomocą jednego kliknięcia myszą.

Obszary etapowe są kluczowe.

Jeśli twoja strona jest duża, z wieloma wtyczkami i innymi funkcjami, wiele rzeczy może się nie udać podczas wprowadzania zmian w motywach lub dodawania nowych wtyczek. Obszar postoju pozwoli ci sklonować witrynę, wprowadzić zmiany, przetestować, a następnie opublikować zmiany. Dzięki temu zarządzanie witryną jest łatwiejsze, unika się przestojów. Oznacza to, że ​​programiści mogą śmiało pracować nad zmianami w witrynie WordPress (co ostatecznie oszczędza czas i pieniądze).

Doskonałe wsparcie

Jeśli kiedykolwiek czekałeś 20 minut na infolinię pomocy lub ponad 24 godziny na odpowiedź wiesz, jak frustrująca może być słaba obsługa hostingu. Potrzebujesz wsparcia, które może dostarczyć odpowiedzi w kilka minut, a nie godzin.

Zainstalowanie złej wtyczki lub złamanie pliku funkcji może spowodować awarię witryny, ale nie jest to wina serwera, jest to Twoja własna. Sugerujemy posiadanie wsparcia lub umowy serwisowej dla każdej witryny. Hosting jest często jednym z najczęściej pomijanych aspektów zwiększania wydajności witryny.

Hosting – planowanie, projektowanie i budowanie

Po podjęciu wszelkich wysiłków związanych z planowaniem, projektowaniem i budowaniem zupełnie nowej strony internetowej. Wolimy widzieć te witryny działające na platformie hostingowej, która jest odpowiednia do tego celu.

Skrócenie czasu ładowania witryny o kilka sekund (nawet milisekund) może mieć bardzo pozytywny wpływ na miejsce docelowe w wynikach wyszukiwania.

Środowisko hostingowe i optymalizacja witryny pod kątem czasu wczytywania jest czymś, na czym koncentrujemy się przed uruchomieniem każdej witryny.

*Podane cenny są cenami netto. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie mogą zapoznać się Państwo z pełną ofertą i pakietami SEO.

Back To Top