skip to Main Content

Sklepy internetowe

Proponowane przez nas sklepy internetowe to nowoczesne narzędzie do obsługi sprzedaży w Internecie. Nasz system cechuje się funkcjonalnością, intuicyjnością, niezawodnością dzięki czemu może równać się z najbardziej uznanymi narzędziami sprzedaży online dostępnymi na rynku. Decydując się na nasze rozwiązanie otrzymują Państwo produkt, do prowadzenia w pełni profesjonalnego sklepu internetowego. Oferowane przez nas oprogramowanie może zostać wykorzystane w dowolnej branży.

Podstawowa funkcjonalność sklepu

Zaawansowana obsługa koszyka

Rozbudowane formularze zamówień

Konta klientów

Rejestracja i logowanie

Historia zamówień

Sprawdzenie statusu zamówienia

Skrócone i pełne listy produktów

Komentowanie i oceny produktu

Rekomendacja produktu przez email

Wydruk karty produktu

Zaawansowana wyszukiwarka produktów

Wysyłka potwierdzeń zamówienia na email

Wysyłka potwierdzenia wysłania zamówienia

Dołączanie uwag przez klienta do zamówienia

Wysyłka newslettera

I wiele innych

Funkcjonalność i intuicyjność zarządzania to podstawa

Tak samo jak tradycyjny sklep, tak i wirtualne miejsce sprzedaży ma swoje zaplecze. Niemniej jednak w sklepie internetowym ma ono znacznie bardziej kluczową rolę, ponieważ to właśnie od niego zależy funkcjonalność całego systemu. Wiedząc o tym projektowaliśmy zaplecze naszego sklepu internetowego tak, aby osoba z niego korzystająca mogła wykonać jak najwięcej operacji zachowując zarazem jego intuicyjność. Ponad to do naszego sklepu internetowego połączony jest system zarządzania treścią (CMS).

System zarządzania treścią (CMS) to aplikacja pozwalając na zmianę treści, zdjęć i plików w serwisach internetowych. Proces wprowadzania treści w edytorze jest podobny do pracy z edytorem tekstowym jak np. Microsoft Word. Wystarczy jedynie podstawowa wiedza z obsługi komputera, aby móc samodzielnie dokonać aktualizacji serwisu internetowego, co minimalizuje koszty związane z informatyczną obsługą serwisu.

Nasze rozwiązania pozwalają użytkownikowi na szereg działań

Pełna administracja strukturą strony

Zarządzanie treścią podstron produktowych oraz opisowych

Dodawanie dowolnej liczby podstron opisowych (o firmie, regulamin, kontakt, itp.)

Ustanowienie indywidualnych rabatów dla poszczególnych klientów lub ich grup

Ustanowienie rabatów na kategorie

Dodawanie kategorii specjalnych (np. promocje, nowości)

Ustanowienie rabatów na kategorie

Wysyłka newsletterów

Intuicyjna edycja opisów w poprzez CMS

Dodawanie zdjęć, animacji, załączników (pdf, doc itd.)

Stany magazynowe

Bezpieczeństwo transakcji

W Internecie bardzo ważnym zagadnieniem jest bezpieczeństwo. Szczególnie, jeżeli chodzi o transakcje pieniężne. Dlatego też nasz sklep obsługuje technologię SSL, która jest wiodącym rozwiązaniem w dziedzinie zabezpieczeń internetowych.

Nasz system jest też przystosowany do integracji z zewnętrznymi systemami takimi jak Płatności.pl, eCard czy Przelewy24 co pozwoli Państwa klientom wygodnie i bezpiecznie dokonywać transakcji finansowych w sklepie internetowym.

Koszty

Koszt wdrożenia naszego sklepu internetowego wynosi 3 999 pln netto.

Cena ta zawiera wykonanie indywidualnego projektu graficznego oraz podłączenie do niego profesjonalnego oprogramowania do sprzedaży w Internecie i integracja z zewnętrznym systemem obsługi płatności elektronicznych.

Gdyby planowany przez sklep internetowy wymagał stworzenia nowych funkcjonalności, ponad te wymienione nasi specjaliści z przyjemnością przeanalizują Państwa potrzeby podając wycenę takiego wdrożenia.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy także wprowadzanie produktów do już gotowego sklepu internetowego. Koszt takiej usługi zależy od ich ilości, parametrów oraz sposobu przygotowania przez Klienta materiałów wyjściowych i zaczyna się od 60 gr netto za produkt.

Narzędzia dla Twojego biznesu są na wyciągnięcie ręki!

Zapraszamy do naszego e-sklepu:

Back To Top