skip to Main Content

Tworzenie stron www

Tworzenie stron www

Tworzenie stron www – Agencja Interaktywna Exception to firma z wieloletnim doświadczeniem.  Przygotowywane przez nas strony i sklepy internetowe są responsywne, funkcjonalne i zgodne z wymaganiami naszych klientów. Zrealizujemy dla Ciebie każdy projekt niezależnie od jego skali. Od prostego Landing Page’u, poprzez rozwinięte serwisy, strony firmowe, aż po szeroko rozbudowane sklepy internetowe. Tworzenie stron www to nasza największa pasja. Kochamy design, estetyke i czystość formy. Ważny jest dla nas wygląd, ale również zawartość. Doskonale wiemy, że strona www nie istnieje bez odpowiednio zbudowanej treści.

Tworzenie stron www naszej Agencji kierujemy do małych i dużych firm oraz do osób indywidualnych, które oczekują kompleksowej obsługi w postaci stworzenia strony www, a także dobrania szaty graficznej. Profesjonalna i przemyślana strona internetowa przyciągnie uwagę i wzbudzi zaufanie Twoich klientów, wyróżni Cię w Twojej branży, a tym samym przyciągnie potencjalnych klientów.

Tworzenie stron www w Technologii WordPress

Tworzenie stron wwwProjektowane przez nas strony opieramy na Technologii WordPress, dzięki temu nasi klienci zyskują przystępny i łatwy do zarządzania panel administratora. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb naszych klientów i wymagań branży. Dzięki wnikliwej analizie i wywiadzie możemy wybrać najlepszą opcję łączącą funkcjonalność z unikatową szatą graficzną. Nie ma dla nas większych i mniejszych wyzwań. Tworzenie stron www niezależnie od jego wielkości jest dla nas tak samo ważne przy każdym kliencie.

 

Tworzenie stron www to nasza pasja. Mamy sprawdzony format, za którym podążają wszystkie nasze projekty. Ten proces jest dostosowany do wielkości Twojej witryny i budżetu, więc nie ma jednego uniwersalnego podejścia – traktujemy Twoją nową witrynę WordPress jako unikalny projekt.

Przemyślany projekt – ten wstępny etap obejmuje ponowne ustalenie zakresu projektu, więc wszyscy jesteśmy na tej samej stronie pod względem wymagań. Na tym etapie badamy rynek i konkurencję, patrząc na słowa kluczowe, treści i mapy witryn.

 

Tworzenie stron www –  rola Klienta

Czasami nasi klienci dostarczają nam wszystkich materiałów, innym razem pomagamy tworzyć treści i grafiki. Nie potrzebujemy absolutnie wszystkiego, aby zacząć, ale nasi programiści WordPressa potrzebują dobrego pomysłu na to, jaki rodzaj treści będzie się wyświetlał na stronie.Jeśli masz aktualne marki i zasoby, omówimy je z tobą na tym etapie i jak będą one używane w witrynie.

 

Wireframing i projektowanie

Nasi eksperci WordPress podchodzą do projektowania i budowy nowej witryny WordPress strona po stronie. Zwykle zaczyna się od strony głównej, następnie do kluczowych stron docelowych, podstron, innych szablonów i blogów.

Najpierw szkieletujemy każdą stronę, aby zidentyfikować architekturę informacji i umieszczenie treści na stronie. Następnie pracujemy z Tobą, aby rozwinąć te wstępne koncepcje.

Takie podejście sprawia, że ​​wszyscy koncentrują się na bieżącej stronie i treści – próba zrobienia wszystkiego od razu prowadzi tylko do źle wykonanego projektu.

Tworzenie stron www w Grupie Exception

Wszystkie nowe witryny są budowane na naszych serwerach, więc dostajemy WordPress i wszystko inne skonfigurowane i gotowe do pracy. Specjalizujemy się w tworzeniu stron WordPress Divi

Instalujemy nasz motyw i zestaw wtyczek premium. Następnie zaczynamy budować strony,  które zostały zatwierdzone. Zwykle zaczyna się od strony głównej, a następnie strony najwyższego poziomu. Na tym etapie tworzymy również wymaganą funkcjonalność i ją testujemy.

Po utworzeniu witryny wciąż pracujemy w celu ulepszenia i udoskonalenia strony, układu i funkcji. Wszystko to odbywa się początkowo na komputerowej wersji strony, aby uzyskać wszystko idealnie. Po ukończeniu wersji strony na komputery działamy przez responsywny CSS, dzięki czemu twoja strona działa na wszystkich popularnych urządzeniach.

Po uruchomieniu przeprowadzamy testy końcowe, analitykę wtyczek i wszelkie inne wymagania dotyczące śledzenia! Wszystkie nasze witryny wprowadzają okres dwóch tygodni bezpłatnej pomocy technicznej w celu rozwiązania ewentualnych problemów.

Każda strona, nad którą pracujemy, jest inna. Tworzenie stron www jest wyjątkowym wyzwaniem. Wspólnie z naszymi Klientami kreujemy stronę spełniającą oczekiwania naszego Klienta i odpowiednią funkcjonalność. Kiedy strona jest już aktywna, możemy pomóc w wsparciu technicznym, blogowaniu, marketingu i wszystkim innym, co wiąże się z ciągłym ulepszaniem witryny i marketingiem internetowym.

Korzyści ze współpracy z nami

 

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie i wiele zrealizowanych projektów. Zapewnimy Ci szablon dostosowany do Twoich wymagań i potrzeb, stronę internetową spełniającą wymagania Googla. Zamawiając u nas wykonanie strony internetowej otrzymasz kompleksową obsługę. Twoja strona www będzie od razu gotowa do publikacji w internecie.

Zapewniamy :

 • Oryginalny projekt graficzny strony internetowej zgodny z Twoimi potrzebami,
 • Przygotowanie strony pod wymagania Google,
 • Mobilność i responsywność witryny,
 • Wdrożenie nowoczesnego i łatwego w obsłudze systemu CMS,
 • Uzupełnienie tekstów i zdjęć na podstronach,
 • Instalacja strony internetowej na wskazanym serwerze,
 • Założenie i konfiguracja kont e-mail,

Dodatkowo:

 • Rozbudowa sklep o ekstra funkcje : konfigurację metod płatności i form dostaw, wprowadzenie produktów – ręcznie lub przez import.

Responsywność

Responsywna strona internetowa to taka, która sama dostosowuje się do wielkości ekranu, na którym jest przeglądana Posiada ona dostosowujący się system nawigacji i specjalnie dostosowany układ graficzny. Dzięki wersji sklepu dla urządzeń mobilnych zyskasz dodatkowy kanał sprzedażowo – marketingowy. Twoi klienci będą mogli przeglądać Twojego bloga lub robić zakupy leżąc w łóżku, siedząc na szkoleniu czy stojąc w korku.

System zarządzania treścią (CMS)

CMS to aplikacja pozwalająca na zmianę treści, zdjęć i plików w serwisach internetowych. Proces wprowadzania treści w edytorze jest podobny do pracy z edytorem tekstowym jak np. Microsoft Word. Dzięki staraniom naszych specjalistów struktura CMS jest intuicyjna i nie sprawia żadnych trudności nawet mniej zaawansowanym użytkownikom. Wystarczy jedynie podstawowa wiedza z obsługi komputera, aby móc samodzielnie dokonać aktualizacji serwisu internetowego, co minimalizuje koszty związane z informatyczną obsługą serwisu.
Dodatkowo możesz uzyskać u nas domene, hosting, Certyfikat SSL, pozycjonowanie strony.

Pamiętaj prezentacja firmy w internecie to podstawa!

Firmy, sklepy, korporacje czy instytucje prezentują swoje usługi czy produkty w internecie, a dzięki temu docierają do większej ilości Klientów.

Tworzymy strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonujemy na pierwsze miejsca w wyszukiwarce Googla, prowadzimy Kampanie Google Adwords, oraz Kampanie na Facebooku. Prowadzimy portale społecznościowe, prowadzimy blogi i dbamy o bezpieczeństwo Twojej witryny.

Nasza firma oferuje Państwu pełny zakres usług i całkowite wsparcie związane z działalnością w internecie oraz z promowaniem marki, firmy czy produktu. Wieloletnie doświadczenie oraz setki zrealizowanych projektów sprawia, że tworzone przez nas strony internetowe są utrzymane na najwyższym poziomie, z zastosowaniem najnowszych trendów i technologii.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wszystkie etapy projektowania strony www realizujemy z najwyższą starannością.

Mając świadomość olbrzymiej konkurencji obecnej w internecie, za cel stawiamy sobie tworzenie projektów, które na długo zapadną w świadomości potencjalnych klientów. Tworzone przez nas strony internetowe nastawione są na osiągnięcie maksymalnych korzyści jakie niesie potęga internetu.

Landing Page

999 zł

Strona firmowa

od 1499 zł

Strona internetowa z CMS

System zarządzania treścią (CMS) to aplikacja pozwalająca na zmianę treści, zdjęć i plików w serwisach internetowych. Proces wprowadzania treści w edytorze jest podobny do pracy z edytorem tekstowym jak np. Microsoft Word. Dzięki staraniom naszych specjalistów struktura CMS jest intuicyjna i nie sprawia żadnych trudności nawet mniej zaawansowanym użytkownikom. Wystarczy jedynie podstawowa wiedza z obsługi komputera, aby móc samodzielnie dokonać aktualizacji serwisu internetowego, co minimalizuje koszty związane z informatyczną obsługą serwisu.

Obsługa od A do Z

Przy każdym realizowanym projekcie zapewniamy szereg usług dodatkowych.

Tworzenie stron www , a modyfikacja aktualnej witryny.

Jeśli twoja witryna WordPress nie działa tak dobrze, jak ci się wydaje zgłoś się do nas!

Możemy uruchomić testy diagnostyczne Twojej witryny, aby dowiedzieć się, co jest z nią nie tak. Podobnie jak samochód, WordPress potrzebuje przeglądu i tuningu, aby działał tak, jak powinien.

Może potrzebować pewnych ulepszeń, takich jak :

Hosting

Jeśli Twoja obecna witryna jest wolna, możemy przyjrzeć się środowisku hostingu, aby sprawdzić, czy to jest pierwotna przyczyna problemu.

Jeśli obecnie hostujesz na tanim współdzielonym serwerze, może to być prosta przyczyna problemów z szybkością WordPressa (szczególnie jeśli twoje strony administracyjne są wolne). Możemy przeprowadzić test wodospadu, aby zobaczyć, co dokładnie powoduje zatrzymania i jak można je naprawić.

Zmniejszenie wtyczek

Pozbądź się nieużytecznych i niepotrzebnych wtyczek.Witryny WordPress z dużą ilością intensywnych wtyczek mogą powodować konflikty i problemy, więc przeprowadzimy audyt wtyczek, aby zobaczyć, co jest.

 

Obrazy

Czy wszystkie obrazy na stronie są zoptymalizowane poprawnie, czy masz bibliotekę multimediów, która zbliża się do wybuchu? Niektóre motywy i kompilacja dosłownie dostarczają obrazy o złych rozmiarach – może to spowodować, że strona główna witryny stanie się niesamowicie wolna i może również wpłynąć na serwer.

 

 

Tworzenie stron www, a późniejsze wsparcie i serwis

Twoja strona internetowa jest oprogramowaniem i musi być regularnie aktualizowana, aby działała poprawnie i była  bezpieczna, w tym przypadku przydatna jest umowa serwisowa WordPress! W przypadku wszystkich witryn, które projektujemy i budujemy, zalecamy podpisanie umowy serwisowej WordPress wtedy będziemy mogli zająć się Twoją witryną i zadbać o aktualizacje, instalacje i poprawki.

WordPress to niesamowicie intuicyjny program, ale jeśli nie jesteśmy programistą to niektóre aspekty zarządzania witryną WordPress mogą być trudne.

WordPress jest oprogramowaniem i tak jak w przypadku całego oprogramowania, jest regularnie aktualizowany i poprawiany. Ta witryna, którą uruchomiłeś trzy miesiące temu, jest teraz nieaktualna – chyba, że przeprowadziłeś aktualizację. Nieaktualna strona jest bardziej podatna na wirusy, konflikty wtyczek i szereg innych problemów.

Etap projektowania i budowania projektu Twojej witryny ma punkt końcowy – kiedy zostanie uruchomiony. W Grupie Exception  zapewniamy także dwutygodniowe wsparcie po uruchomieniu (wiele agencji tego nie robi).

Jeśli potrzebujesz niezawodnej usługi miesięcznej, aby zaktualizować i sprawdzić swoją witrynę WordPress, możemy Ci w tym pomóc. Jeśli potrzebujesz pomocy od czasu do czasu, także możesz na nas liczyć. Jesteśmy elastyczni dla naszych Klientów.

Możemy Ci pomóc, nawet jeśli nie zbudowaliśmy Twojej witryny.

Znamy WordPressa, więc jeśli masz witrynę stworzoną przez kogoś innego, ale chcesz, abyśmy zapewniali wam bieżące wsparcie i konserwację, zadzwoń do nas. Rzucimy okiem na Twoją witrynę i doradzimy, jak możemy najlepiej pomóc. Aby dowiedzieć się więcej o naszych umowach serwisowych, b skontaktuj się z nami poniżej.

  

Tworzenie stron www WordPress, a Hosting

Jest kilka niezbędnych rzeczy, jeśli chodzi o hosting witryny WordPress:

 • Szybki serwer
 • Zdolność do wykonywania regularnych kopii zapasowych (gdy zajdzie taka potrzeba)
 • Świetne wsparcie
 • 99,9% uptime

 

 1. Potrzebujesz szybkiego serwera.

Ważny punkt. Google nie nagradza witryny za wysoką szybkość. Po prostu penalizuje go za powolność. Jeśli twój serwer działa wolno, strona będzie działać wolno. Kropka. Hosting witryny na współdzielonym serwerze z setkami innych witryn zwiększa szanse na powolne działanie witryny.

Ogólną zasadą jest to, że im tańszy jest twój hosting, tym więcej stron będzie udostępniać tenj serwer i tym wolniej będzie działać.

 

 1. Musisz być w stanie wykonać kopię zapasową za każdym razem.

Obecnie kopie zapasowe są dość standardowe, ale co zrobić, jeśli programiści muszą wprowadzić istotne zmiany o 17:00 i cały dzień pracujesz nad witryną?

Konieczne jest zalogowanie się do panelu sterowania serwera i wykonanie kopii zapasowej w dowolnym momencie.

Co więcej, ta kopia zapasowa powinna być czymś więcej niż zwykłym ZIP witryny – powinien to być moment, w którym możesz przywrócić stronę, jeśli zajdzie najgorsze.

Mimo że istnieje wiele wtyczek, które pozwalają na tworzenie kopii zapasowych witryny WordPress w Dropbox itp., Nic nie przebije zdolności do tworzenia kopii zapasowych i wycofywania za pomocą jednego kliknięcia myszą.

 

 1. Obszary etapowe są kluczowe.

Jeśli twoja strona jest duża, z wieloma wtyczkami i innymi funkcjami, wiele rzeczy może się nie udać podczas wprowadzania zmian w motywach lub dodawania nowych wtyczek.

Obszar postoju pozwoli ci sklonować witrynę, wprowadzić zmiany, przetestować, a następnie opublikować zmiany. Dzięki temu zarządzanie witryną jest łatwiejsze, unika się przestojów i oznacza, że ​​programiści mogą śmiało pracować nad zmianami w witrynie WordPress (co ostatecznie oszczędza czas i pieniądze).

 

 1. Doskonałe wsparcie

Jeśli kiedykolwiek czekałeś 20 minut na infolinię pomocy lub ponad 24 godziny na odpowiedź wiesz, jak frustrująca może być słaba obsługa hostingu.

.Potrzebujesz wsparcia, które może dostarczyć odpowiedzi w kilka minut, a nie godzin.

Zainstalowanie złej wtyczki lub złamanie pliku funkcji może spowodować awarię witryny, ale nie jest to wina serwera, jest to Twoja własna – dlatego sugerujemy posiadanie wsparcia lub umowy serwisowej dla każdej witryny. Hosting jest często jednym z najczęściej pomijanych aspektów zwiększania wydajności witryny.

Po podjęciu wszelkich wysiłków związanych z planowaniem, projektowaniem i budowaniem zupełnie nowej strony internetowej, wolimy widzieć te witryny działające na platformie hostingowej, która jest odpowiednia do tego celu.

Skrócenie czasu ładowania witryny o kilka sekund (nawet milisekund) może mieć bardzo pozytywny wpływ na miejsce docelowe w wynikach wyszukiwania.

Środowisko hostingowe i optymalizacja witryny pod kątem czasu wczytywania jest czymś, na czym koncentrujemy się przed uruchomieniem każdej witryny.

Narzędzia dla Twojego biznesu są na wyciągnięcie ręki!

Zapraszamy do naszego e-sklepu:

Back To Top