skip to Main Content

Facebook Ads – reklama na Facebooku

Facebook to obecnie największy i najpopularniejszy serwis społecznościowy. Pozwala dotrzeć do ponad półtora miliarda użytkowników na całym świecie, w tym 14 milionów w Polsce. Jest to doskonałe miejsce, aby budować markę Twoich produktów, czy też prowadzić fan page komunikując się ze swoimi klientami. Facebook umożliwia także zamieszczanie płatnych reklam, rozliczanych w modelu opłaty za kliknięcie (Cost Per Click – CPC) lub ilość emisji ogłoszenia. Sam określasz budżet, jaki jesteś skłonny wydać na kampanię!

Grupę odbiorców Twoich reklam możemy określić na podstawie wieku, lokalizacji i, co bardzo istotne, zainteresowań użytkowników serwisu co pozwoli na bardzo dokładne i trafne kierowanie Twoich reklam.

Facebook udostępnia szeroką gamę typów reklam. Możemy je nakierowywać na ściśle określoną grupę docelową oraz dostosowywać do swoich potrzeb, w zależności od tego, jaki chcemy osiągnąć efekt.

Wciąż najpopularniejszy serwis społecznościowy umożliwia jednoczesną realizację wielu różnych celów marketingowych, np. pozyskanie większej liczby fanów, zwiększenie sprzedaży produktów w sklepie online, czy promowanie ważnych wydarzeń z życia firmy.

Zaufaj specjalistom i pozwól nam poprowadzić Twoją kampanie Facebook ads. Zoptymalizujemy jej koszt do minimum aby osiągnąć najlepsze efekty.

Poznaj korzyści współpracy z nami:

Lepsze efekty
Przemyślane działania naszych specjalistów powodują wzrost ruchu na stronie oraz sprzedaż produktów i usług.
Dotarcie do klientów
Precyzyjne kierowanie reklam pozwala dotrzeć do klientów zainteresowanych Twoją ofertą produktową.
Sprawne działanie
Efektywna praca naszych specjalistów zapewni Ci szybkie uruchomienie kampanii i natychmiastowe wyświetlanie reklam.
Rzetelny raport
Dostarczymy szczegółowe raporty przedstawiające efekty naszej pracy.
Oszczędność czasu i pieniędzy
Zapewniamy pełną obsługę marketingową, od stworzenia logo przez proces tworzenia strony i emarketingu w google oraz mediach społecznościowych

Sprawdź nasze pakiety reklamowe.

Back To Top