skip to Main Content

Bardzo często bywa tak, że firma tworzy stronę internetową, oddaje ją klientowi i zostawia go samego sobie. Nie jest on informowany o tym, że stronę trzeba serwisować i o nią dbać. Jest to niezbędne by któregoś dnia nie okazało się, że nie działa w ogóle lub działa tak jak działać w żadnym wypadku nie powinna.

usuwanie wirusów WordPress

A co jeśli twoja strona już została zhakowana? Pomogliśmy już wielu klientom, którzy znaleźli na swoich stronach treści typu ‚Hacked by…’, reklamy viagry czy którym w ogóle strona przestała działać – możemy pomóc i tobie.

Usuwanie wirusów WordPress – co zrobimy?

W ramach naszej usługi zajmiemy się usunięciem wszystkich śladów po ataku i profesjonalnie zabezpieczymy stronę przed kolejnymi włamaniami.

Zaczniemy od sprawdzenia jakie szkody wyrządził atak ‚na zewnątrz’ i ‚wewnątrz strony’. Szkody ‚na zewnątrz’ to wszelkie treści, które są widoczne przez zwykłego użytkownika w obrębie danej strony jak i w wynikach jej wyszukiwania, które zdążył już zaindeksować np Google. Żeby sprawdzić jakie treści z naszej witryny już poszły w świat najlepiej wpisać w wyszukiwarce site:http://adres-mojej-strony.pl lub z www site:http://www. adres-mojej-strony.pl – w zależności jakie przekierowanie stosujemy. Jeśli znajdujesz tam jakieś dziwne wyniki to zajmiemy się też tym, aby google jak najszybciej je usunął.

Jak duże szkody zrobił wirus?

Możesz mieć też szkody ‚wewnątrz’, które nie są widoczne dla zwykłego zjadacza chleba. Haker może wysyła już od ciebie setki maili ze spamem lub umożliwia pobieranie złośliwego oprogramowania… A może adres IP twojej strony już trafił na tak zwaną ‚czarną listę’ i większość maili wysyłanych przez ciebie w ogóle nie dociera do nadawcy? Wszystko to sprawdzimy i naprawimy.

To, że komuś udało się włamać na twoją stronę najprawdopodobniej wynikało z tego, że masz w niej mnóstwo luk bezpieczeństwa. Najwięcej ich tworzy stara wersja WordPressa i nieaktualizowane wtyczki. Zadbamy też o to, aby wszystko co wymieniliśmy było najnowsze + dorzucimy kilka niestandardowych zabezpieczeń od siebie.

Dlaczego najlepiej byłoby poprawić wszystko jak najszybciej?

Najprostszą odpowiedzią jest: Bo potem zniszczenia i straty mogą być jeszcze większe. Jeśli zbyt długo będziesz zwlekał z naprawą to niektóre przeglądarki mogą zacząć wyświetlać taki komunikat jak poniżej przy próbie wejścia na twoją stronę.

Cennik WordPress stała opieka

Standard 119zł netto/miesiąc

Aktualizacja WordPressa po wyjściu nowej wersji
Aktualizacja wtyczek po wyjściu ich nowych wersji
Kopia bezpieczeństwa przed każdą aktualizacją
Dodatkowe zabezpieczenie WordPressa
Założenie i konfiguracja konta Google Analytics

229zł netto/miesiąc

Aktualizacja WordPressa po wyjściu nowej wersji
Aktualizacja wtyczek po wyjściu ich nowych wersji
Kopia bezpieczeństwa przed każdą aktualizacją
Dodatkowe zabezpieczenie WordPressa
Założenie i konfiguracja konta Google Analytics
Podstawowa optymalizacja prędkości działania strony
Wsparcie dla WooCommerce
Pomoc techniczna przy twoim WordPressie (7x30min)
Dedykowany panel pomocy technicznej

Przy płatności za rok z góry do końca stycznia 2019r -20% rabatu.

Usuwanie wirusów WordPress – wycena indywidualna ( zazwyczaj 500zł -1000zł w zależności od skali zniszczeń )

Zapraszamy do współpracy

Back To Top