skip to Main Content

Pozycjonowanie Sklepu Internetowego Dąbrowa Górnicza

Pozycjonowanie Sklepu Internetowego Dąbrowa Górnicza jest nie lada wyzwaniem. Nasz zespół bez przerwy opracowuje coraz to nowe strategię działania, które oparte są na optymalizacji stron i podstron, sklepowych produktów, kategorii i marek. Dzięki temu pozyskujemy potencjalnych klientów gotowych do zakupu Twoich produktów.

 

Optymalizacja Sklepu Internetowego

Nasi specjaliści od SEO pracują nad tym, aby Twoja strona była łatwa w nawigacji i zrozumieniu. Przechodzą przez każdą stronę, sekcję witryny i analizują, gdzie są luki, które wymagają poprawy.

.Społeczność SEO wyraźnie dała do zrozumienia, że ​​budowanie linków musi dotyczyć jakości, a nie ilości, a witryna e-commerce nie jest wyjątkiem. Skupiamy się na tworzeniu linków, które mają dla Ciebie prawdziwą wartość, jeśli chodzi o rankingi, widoczność i docelowych odbiorców.

 

Autorytatywne zasoby branżowe

Spędzamy dużo czasu, szukając komplementarnych firm w Twojej branży, aby pracować nad kampanią budowania linków. Często obejmuje to katalogi firmowe i renomowane blogi branżowe. Dlatego warto zbadać działania konkurencji aby móc je przeskoczyć.

 

Marketing treści wysokiej jakości

Cenne treści pozwolą Ci zbudować ruch na witrynie. Odpowiednie słowa kluczowe, metatagi, artykuły i wiele innych. Na stronie liczy się treść. Im więcej dobrej treści tym lepiej. Więcej na ten temat w naszym artykule – Jak stworzyć dobrą treść ?

 

Wpływ społeczny

Pomagamy znaleźć sposoby na wywołanie społecznego szumu wokół ofert produktów. Udostępnianie społecznościowe buduje zaufanie i może prowadzić do zwiększenia sprzedaży. Jest również ważne dla wizerunku firmy. Media społecznościowe dają duże możliwości jeżeli chodzi o marketing i budowanie ruchu na witrynie.

.

KOMPLEKSOWE RAPORTOWANIE

Niezwykle ważne jest, aby właściciel witryny e-commerce rozumiał, w jaki sposób klienci znajdują i jak wchodzą w interakcje ze sklepem. To pozwala na dalsze rowijanie najlepszej ścieżki pozyskiwania Klienta.

Pozycjonowanie Sklepu Internetowego Dąbrowa Górnicza- Raportowanie słów kluczowych. Posiadamy narzędzia, które zapewniają codzienne aktualizacje rankingów wyszukiwania, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, gdzie jesteś w rankingu danego słowa kluczowego. Zintegrowany dostęp do analityki. Twój osobisty pulpit nawigacyjny zostanie powiązany z Google Analytics, dzięki czemu uzyskasz pełny przegląd skuteczności kampanii.

Pozycjonowanie sklepu internetowego Dąbrowa Górnicza e-commerce

SEO związane z e-commerce jest ważne, ponieważ 44% klientów rozpoczyna swoją podróż kupującego za pomocą wyszukiwarki, a 79% z nich kliknie na bezpłatne wyniki wyszukiwania w wyszukiwarkach, co z kolei generuje wyższy zwrot z inwestycji niż jakikolwiek inny kanał.

Grupa Exception to świetna Agencja Interaktywna z dużym doświadczeniem w korzystaniu z szerokiej gamy systemów sklepowych. Jesteśmy ekspertami z Woocommerce. Stawiamy funkcjonalne, estetyczne sklepy internetowe w WordPressie.

Poznanie branży, firmy i oczekiwań

Zanim zaczniemy aktywnie dążyć do optymalizacji, musimy dowiedzieć się co charakteryzuje Twoją branżę, firmę i oczekiwania względem pozycjonowania . Jest to kluczowy i decydujący filar przyszłego sukcesu, ponieważ zyskujemy głęboki wgląd w Twoją markę, pozycję, propozycje wartości oraz sposób, w jaki Twoja firma różni się od konkurencji.

Dzięki takiemu zrozumieniu Twoich idealnych klientów będziemy mogli zoptymalizować nie tylko Twoją witrynę pod kątem wyszukiwarki, ale także będziemy mogli śledzić podróż Twoich klientów na witrynę.

 

Analiza słów kluczowych i analiza konkurencji

Pozycjonowanie Sklepu Internetowego Dąbrowa GórniczaNastępnym krokiem jest przeprowadzenie analizy słów kluczowych i analiza konkurencji. Razem z Tobą wybierzemy odpowiednie słowa kluczowe, najlepiej opisujące Twoje produkty i usługi. Sprawdzimy działania konkurencji i podejmiemy strategię, która pozwoli nam ją wyprzedzić.

Nasze relacje są partnerskie i oparte na współpracy. Aby najlepiej poznać Twoją firmę musimy poznać dogłębnie Twoją branże. Dokonamy oceny, czy będziesz w stanie konkurować o rankingi słów kluczowych i ekspozycję w wyszukiwarkach, czy też będziesz musiał znaleźć inne niszowe..Nie wszystkie pozycje w rankingu można osiągnąć w ramach czasowych i ograniczeń budżetowych, w których klienci muszą działać, ale pomożemy Ci określić zwycięskie pozycje, na których możesz zdominować i wygenerować ruch.

Pozycjonowanie Sklepu Internetowego Dąbrowa Górnicza. Nasze podejście do SEO w e-commerce z optymalizacją jest bardzo rygorystyczne i musi być solidne, ponieważ pomożemy zbudować trwałą podstawę, na której możesz stworzyć sukces online.

Przeprowadzimy Audyt Techniczny Twojej istniejącej strony internetowej, używając narzędzi SEO i ręcznego przeglądu i testowania, w celu sprawdzenia, jak Twoja witryna działa zarówno dla wyszukiwarek, jak i dla użytkowników.

Przyjmiemy wyniki badań słów kluczowych i zastosujemy je do optymalizacji strategicznych i drugorzędnych / trzeciorzędnych stron internetowych, w połączeniu z optymalizacją treści i hierarchii witryn. Jest to wysoce techniczny i kreatywny element naszej pracy SEO dotyczącej e-commerce, ale jest absolutnie niezbędny do stworzenia optymalnej platformy do pozycjonowania.

Optymalizacja strony –  optymalizacja dostarcza paliwa do pracy Twojej witrynie. Jeśli jesteś w środowisku o niskiej konkurencji, zewnętrzne czynniki SEO stają się mniej ważne, jednak SEO w branży e-commerce jest zwykle prowadzone przeciwko silnej konkurencji. Dlatego nie tylko musimy zbudować świetną witrynę, ale jeśli mamy się przebić przez konkurencję musimy zasilać naszą witrynę w postaci szerszej ekspozycji online i offline, sygnałów brandingowych, sygnałów z mediów społecznościowych i działalność i budowanie zrównoważonego portfela linków zwrotnych, który zapewnia zaufanie i autorytet w oczach algorytmów wyszukiwarek.

Backlinkowanie jest szczególnie ważne dla decyzji algorytmu wyszukiwarki, co do miejsca w rankingu Twojej strony, ale jest to czasochłonne  i wysoce techniczne ćwiczenie, które wymaga głębokiego zrozumienia działania algorytmu. Strony internetowe, które zarządzają i wykonują optymalizacyjne zyskają większą widoczność w wyszukiwarkach i stają się markami wyszukiwarek internetowych, którym Klienci ufają i kupują.

Pozycjonowanie Sklepu Internetowego Dąbrowa Górnicza wymaga połączenia technicznych i kreatywnych umiejętności, dyscypliny i metodologii procesów, a także zdolności do zwinności w zarządzaniu zmieniającymi się warunkami.. Algorytmy wyszukiwarek stale się zmieniają, podobnie jak działania zarówno klientów, jak i konkurencji, i należy je monitorować, aby zapewnić najlepszą optymalizację.

 

Pozycjonowanie Sklepu Internetowego Dąbrowa Górnicza WordPress

Wordress jest bardzo wyrafinowanym i potężnym systemem zarządzania treścią open source i jest bardzo łatwy w użyciu. WordPress pozwala na edycję informacji na stronie, będziesz mógł dodawać lub aktualizować tekst na swojej stronie, dodawać nowe strony i usuwać stare oferty i promocje.

Nasi doświadczeni projektanci stron internetowych zaprojektują od zera piękną zindywidualizowaną stronę internetową wraz ze sklepem Woocommerce.

Nasi doświadczeni programiści WordPress tworzą w pełni funkcjonujące responsywne strony internetowe. Wybieramy najlepszy motyw, który pasuje do Twoich celów biznesowych i branży. Twoja witryna będzie przyjazna dla wyszukiwarek, będzie działać na urządzeniach mobilnych, tabletach i komputerach, a ładowanie będzie szybkie. Wspieramy i utrzymujemy nasze strony internetowe WordPress, stosując aktualizacje wtyczek i aktualizacje WordPress, gdy tylko będą dostępne, zapewniając bezpieczeństwo witryny.

Woocommerce to platforma e-commerce, która została stworzona jako dodatek do WordPressa, który pozwala łatwo sprzedawać online. Przekształca witrynę WordPress w pełnoprawną stronę e-commerce.

Nasi programiści mogą instalować, konfigurować i rozszerzać Woocommerce zgodnie z potrzebami biznesowymi. Nasze witryny e-commerce są zaprojektowane i zbudowane z myślą o konwersji.

Zapewniamy najnowocześniejszy hosting dedykowany, który jest w pełni bezpieczny, skalowalny i zoptymalizowany, aby zapewnić sklepowi WordPress zawsze najwyższą wydajność. Stale monitorujemy i zabezpieczamy nasze serwery, stosując aktualizacje i poprawki zabezpieczeń, gdy są one dostępne.

Monitorujemy strony internetowe naszych klientów 24/7 i 365 dni w roku i tworzymy strony naszych klientów WordPress codziennie, na miejscu i zdalnie.

 

Lubimy nieustannie śledzić zakupy online, projektowanie i rozwój witryn e-commerce, to jedna z naszych specjalności. Od podstawowych sklepów internetowych po systemy rezerwacji hotelowych, zamawianie kwiatów przez systemy rezerwacji stolika.

 

Sklepy internetowe

W przypadku wielu sklepów internetowych E-Commerce korzystamy z systemu o nazwie Woocommerce. Jest to niezwykle przyjazny dla użytkownika system zakupów online, w którym możesz dodawać do swojej witryny tyle produktów, ile chcesz. Niektóre firmy wymagają czegoś bardziej dostosowanego do potrzeb klienta, a nasz zespół doświadczonych programistów może pomóc. W przypadku niestandardowego oprogramowania do handlu elektronicznego Skontaktuj się z nami w celu omówienia swoich potrzeb.

Pozycjonowanie Sklepu Internetowego Dąbrowa GórniczaJesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się Tworzeniem stron i sklepów internetowych, pozycjonowanie stron i sklepów internetowych oraz marketing internetowy.

Niezależnie od tego, czy myślisz o założeniu internetowej witryny detalicznej, czy masz istniejącą witrynę e-commerce, jesteśmy doskonale przygotowani, aby pomóc Twojej firmie rozwijać się i zdobywać nowych Klientów.

Pozycjonowanie Sklepu Internetowego Dąbrowa Górnicza Nie tylko zaprojektujemy oszałamiającą stronę internetową wraz ze sklepem, ale wykorzystując najnowsze standardy programowania i kodowania, nasi programiści WooCommerce zapewnią, że będzie on również posiadał wszystkie wymagane funkcje, aby zapewnić, że spełnią oczekiwania klientów. Sklepy internetowe, które tworzymy są responsywne i przygotowane pod pozycjonowanie.

Nasze sklepy internetowe obejmują całą funkcjonalność, której potrzebujesz, aby zapewnić bezproblemową transakcję online. Zaprojektowaliśmy i rozwinęliśmy sklepy internetowe WooCommerce na wiele sektorów, a także budując specjalnie zaprojektowane wtyczki spełniające bardzo konkretne potrzeby klientów.

Nasi programiści zbudowali  setki sklepów internetowych i są bardzo dobrze przygotowani, aby doradzić, jaka funkcjonalność będzie pasować zarówno do Twojej firmy, jak i do klientów.

Funkcje WooCommerce

Niektóre z typowych funkcji, które regularnie zawierają nasze witryny e-commerce:

 • Kalkulator koszyka
 • Ceny dostawy
 • Elastyczne miejsca dostawy, metody i strefy dostawy
 • Ogranicz sprzedaż według kraju
 • Optymalizacja wyszukiwarki internetowej
 • Kupony rabatowe i kody
 • Recenzje produktów + weryfikacja właściciela
 • Wstępnie zainstalowane bramki płatnicze (przelew bankowy, czek, gotówka przy odbiorze, karta kredytowa)
 • Rachunki klientów
 • Niestandardowy proces realizacji transakcji
 • Wielowalutowy
 • Dodaj produkty i zarządzaj nimi
 • Kategorie i rodzaje produktów
 • Zmienne produktu
 • Zarządzanie zapasami
 • Obliczenia dostawy

WooCommerce

WooCommerce zasila 40% WSZYSTKICH sklepów internetowych. Ten system Posiada miliony pobrań i miliony stron internetowych.  Zapewniamy, że wybierasz najlepszą dostępną opcję. WooCommerce to rozwiązanie, w, którym stale się rozwijamy i jesteśmy z Woo od samego początku.

Jesteśmy przygotowani do obsługi najbardziej skomplikowanych sklepów internetowych. Jeśli chodzi o WooCommerce, nie ma lepszego partnera, Grupa Exception to Twój Partner w biznesie.

Nasze doświadczenie + Twój produkt = większa sprzedaż.

 

Pozycjonowanie Sklepu Internetowego Dąbrowa Górnicza – niestandardowe rozwiązania

Budujemy wysokiej jakości rozwiązania e-commerce na poziomie przedsiębiorstwa z niestandardowymi opcjami, spełniającymi Twoje dokładne potrzeby.

WooCommerce (oczywisty wybór)

WooCommerce napędza więcej sklepów internetowych, ma większą społeczność wsparcia, a stos integracji rośnie. To oczywisty wybór dla eCommerce. Posiada Funkcje standardowe, Raportowanie, przedstawiona wydajność sklepu internetowego. Możesz przeglądać raporty miesięcznie, dla każdej kategorii produktów, a nawet dla poszczególnych produktów.

Możesz łatwo zarządzać swoimi zmiennymi produktami dzięki solidnemu interfejsowi użytkownika. Możemy nawet ustanowić konkretnych menedżerów sklepów, aby pomóc Ci w codziennym zarządzaniu Twoim sklepem internetowym.

Istnieje wiele opcji, dzięki którym możesz zachęcić swoich klientów do zakupów w Twoim sklepie internetowym. Ważne jest szeroko pojęte działania, zarówno na stronie jak i w social mediach.

Nasze sklepy internetowe zapewnią łatwą nawigację i poruszanie się po nich.Twoi klienci mogą się logować i łatwo zarządzać swoimi zamówieniami i szczegółami w dogodnym panelu konta.W razie potrzeby możesz dać swoim klientom możliwość obliczenia kosztów wysyłki przed dokonaniem zapłaty za pomocą wygodnego kalkulatora wysyłki. Dzięki filtrowaniu produktów Twoi klienci mogą szybko i sprawnie znaleźć to, czego szukają. Nikt nie lubi niekończących się poszukiwań.

Działania optymalizujące – Pozycjonowanie sklepu internetowego Dąbrowa Górnicza

Optymalizacja słów kluczowych w Search Console

Po opublikowaniu nowej treści zaczynamy gromadzić dane o wyświetleniach w Google Search Console. Częściej treść jest publikowana na stronie internetowej poświęconej tematowi, ale bez konkretnego słowa kluczowego (tematu rodzica). Mimo że treść może być dobrze napisana, prawdopodobnie nigdy nie zobaczy pierwszej strony SERP z powodu tego niedociągnięcia. Lepsza część Google Search Console pokazuje, jakie słowa kluczowe Google kojarzą się z Twoim artykułem. Korzystając z tych danych, możesz przepisać artykuł tak, aby precyzyjnie obejmował główny temat, którego dotyczy słowo kluczowe.

 

Audyt i optymalizacja wewnętrznego łącza

Link wewnętrzny to link z jednej strony w Twojej witrynie do drugiej. Są dobre dla Pozycjonowanie Google. Wewnętrzne linki są korzystne dla SEO, ponieważ pomagają przekazać link equity do strony otrzymującej link. Linki wewnętrzne ułatwiają też robotom indeksującym Google indeksowanie Twojej witryny. Gdy tworzysz nowe treści w swojej witrynie, tracisz możliwości wewnętrznego łączenia.

 

Na przykład załóżmy, że napisałeś post na blogu w poniedziałek, a następnie w środę. Wpis, który napisałeś w środę, może zawierać link do wpisu, który napisałeś w poniedziałek. Odwrotna sytuacja niekoniecznie jest prawdą, ponieważ musiałbyś powrócić do artykułu, który napisałeś w poniedziałek, aby dodać link do środowego artykułu. Regularnie publikując treści, trudno jest nadążyć za tego typu wewnętrznym łączeniem.

 

W zależności od tego, jak często publikujesz treści w swojej witrynie, należy przeprowadzać wewnętrzny audyt linków co kwartał, pół roku lub rok. Ten rodzaj audytu jest naprawdę łatwy w obsłudze dzięki Google Search Console i arkuszowi kalkulacyjnemu.

 

Zarządzanie przekierowaniem i 404 przywracanie połączenia

Kiedy stara wersja strony internetowej przechodzi “lifting”, programiści pracujący w witrynie często zmieniają strukturę URL witryny. Może się to zdarzyć z przyczyn strukturalnych, Pozycjonowanie Google lub bez żadnego powodu.

Niezależnie od tego, dlaczego adresy URL są zmieniane to zarządzanie przekierowaniem ma kluczowe znaczenie. Przekierowania, w szczególności przekierowania 301, przekazują equity link starej strony w witrynie do nowej strony. Bez zarządzania przekierowaniami podczas przebudowy strony internetowej najprawdopodobniej stracisz swój ranking i ruch.

 

Przyspieszone strony mobilne (AMP)

Nie jest tajemnicą, że przenosimy się do świata mobilnego. Przyspieszone strony mobilne (AMP) to otwarte środowisko do tworzenia błyskawicznych stron mobilnych co ma wpływ na Pozycjonowanie sklepu internetowego Dąbrowa Górnicza. Jest wiele powodów, dla których właściciele witryn coraz częściej adoptują AMP. Zwiększa on komfort korzystania z urządzeń mobilnych, poprawiając wskaźniki na miejscu, takie jak współczynnik odrzuceń.

Pozycjonowanie sklepu internetowego Dąbrowa Górnicza lubi witryny, które ładują się szybko i mają tendencję do rangowania, szybciej ładując witryny wyższe w SERPach.

Algorytm Google ciągle ulega zmianie (przeczytaj więcej)  dlatego trzeba dostosowywać się do jego nowych wymagań. Jednym z nich jest właśnie responsywność. O magii mobilności przeczytasz TUTAJ.

Co zyskujesz, oddając się pod naszą opiekę?

Wieloletnie doświadczenie

Pozycjonowanie sklepu internetowego Dąbrowa Górnicza to stale rozwijająca się dziedzina. Nasza firma od kilkunastu lat podąża za nowymi trendami, śledzi zmiany i wymagania wyszukiwarek i naszych Klientów. Wiemy, co zrobić, żeby Twoja strona zdobyła większy ruch i więcej potencjalnych klientów.

Zapewnimy Ci najlepsze wyniki

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, poznajemy jego oczekiwania i branże. Wspólnie działamy, aby osiągnąć sukces.

Monitorujemy i śledzimy wyniki

Wszystkie nasze działania są dokładnie przemyślane, zaplanowane i wykonane z należytą starannością. Wszystko wynika z opracowanej przez nas wcześniej strategii. Obserwujemy, śledzimy, optymalizujemy i informujemy naszych Klientów o zmianach i wynikach.

Co miesiąc wysyłamy raporty

Skrupulatnie rozliczyć się z naszej pracy. Każdego miesiąca informujemy o osiąganych wynikach.

 

Gwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo

Wszystkie nasze działania są legalne i bezpieczne. Nie narażamy naszych klientów na straty, blokady czy kary. Twoja strona jest z nami zupełnie bezpieczna.

 

Jesteśmy Twoim partnerem w biznesie

Wiemy, doskonale ile obowiązków ma osoba prowadząca swój biznes, dlatego pragniemy pracować z naszymi Klientami na partnerskich zasadach. Powierzając nam pozycjonowanie sklepu internetowego Dąbrowa Górnicza możesz możesz spać spokojnie.

Masz jakieś uwagi? Coś chciałbyś zmienić? A może mamy wyjaśnić jakieś zagadnienie?. Słuchamy naszych klientów i ich potrzeb. Doceniamy doświadczenie w danej branży i wiedzę. Szanujemy oczekiwania i wymagania naszych Klientów

 

Jesteś zainteresowany współpracą? Odezwij się do nas!

Back To Top