skip to Main Content

Strona dla kandydata radnego

Strona dla radnego (kandydata na radnego)  to oferta skierowana dla kandydatów na radnych w  wyborach na szczeblach gmin, powiatów, miast czy sejmików. Tworzymy również indywidualne projekty dla kandydatów na burmistrzów i prezydentów.  Posiadamy 12 letnie doświadczenie w kreacji www, ale także w marketingu internetowym, pozycjonowaniu czy prowadzeniu Social Mediów.

Przygotujemy profesjonalną stronę internetową atrakcyjną pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym. Taka strona dla kandydata to wspaniała wizytówka internetowa, która dotrze do znacznie większej liczby osób niż standardowy “baner na płocie”.

Strona dla kandydata to prosta ścieżka do zwiększenia rozpoznawalności, wykreowania wizerunku i zdobycia sympatii. Może stanowić również formę komunikatora, dzięki czemu tworzy się bezpośrednią, prawdziwą relację ze swoimi wyborcami,

Strona dla kandydata – czas wykonania projektu

Posiadamy bogate doświadczenie, wiele profesjonalnych programów i narzędzi, dzięki którym jesteśmy w stanie stworzy prostą i estetyczną stronę maksymalnie kilka dni.

Pomoc techniczna

Tworzymy strony intuicyjne z prostym panelem administratora. Po wykonaniu strony przeprowadzimy szkolenie z jej obsługi, dzięki czemu będzie ją można odświeżać i aktualizować treści.

Strona dla kandydata – cena

Nasze witryny są dostosowane do aktualnych wymagań internetu, dzięki temu strona będzie wyświetlać się poprawnie zarówno na komputerach jak i telefonach czy tabletach. Wykonujemy strony dla radnych według sprawdzonego i prostego projektu, który pozwolił zredukować koszty do minimum.

Strona internetowa dla kandydata

Strona tworzona na potrzeby kandydatów na radnych i samorządowców musi być responsywana (dostosowana pod urządzenia mobilne i wymagania Google), estetyczna, prosta i funkcjonalna. Ważne treści powinny być od razu widoczne i czytelne dla wyborców. Nasze strony spełniają wszystkie te wymagania, a do tego mają możliwość dalszego rozwoju i rozbudowy.

Strona dla kandydata to w podstawowej wersji strona główna plus blog, na którym można publikować informacje o nowych przedsięwzięciach, prosić o opinie swoich czytelników czy wchodzić z nimi w dyskusje. Tym samym budując więź ze swoimi wyborcami.   Na blogu można ogłaszać różne wydarzenia, spotkania, galerie zdjęć i wiele innych. Nasze strony mogą być połączone z kontami Social Media takimi jak Facebook, Linkedin, Google + czy Twitter, co wzmocni wizerunek kandydata. Jesteśmy w stanie pomóc również w prowadzeniu profili, cykliczny publikowaniu treści, tworzeniu grafik czy prowadzeniu kampanii.

Strona dla polityka 

Usługa Cena
Strona internetowa z blogiem wykonana według szablonu

Przykład kandydatnaradnego.pl

1000 zł
Domena internetowa oraz hosting

Np. jankowalski.pl czy stronadlakandydata.pl

0 zł
Copywriting według wytycznych i materiałów Klienta 400 zł
Stworzenie profilu Facebookowego i połączenie go ze stroną 

Przykład: kliknij w link   

400 zł
Reklama na Facebook kierowana lokalizacyjnie od 1000 zł
Linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania w Google od 1000 zł

Podany cennik zawiera ceny netto.  Nie jest to oferta handlowa w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Zainteresowała Cię nasz oferta? Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

Back To Top