skip to Main Content

Tworzenie stron internetowych Konin

Tworzenie stron internetowych Konin to zapewne hasło, przez które Państwo tu trafili. Właśnie dzięki stworzeniu odpowiedniej strony i właściwej treści zapewniliśmy, sobie ruch na witrynie. Zgrabne wplecienie słów kluczowych w różne miejsca na stronie sprawi, że strona będzie idealnie przygotowana pod pozycjonowanie. Tak jak w naszym przypadku “Tworzenie stron internetowych Konin”.

Agencja Interaktywna Exception to firma z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy doświadczenie zarówno w tworzeniu stron internetowych, wizytówek oraz sklepów online. Przygotowywane przez nas strony i sklepy internetowe są responsywne, funkcjonalne i zgodne z wymaganiami naszych klientów. Zrealizujemy dla Ciebie każdy projekt niezależnie od jego skali. Od prostego Landing Page’u, poprzez rozwinięte serwisy, strony firmowe, aż po szeroko rozbudowane sklepy internetowe.

Tworzenie stron internetowych Konin WordPress 

Tworzenie stron internetowych KoninGrupa Exception zapewnia kompleksowe możliwości WordPressa od strategii i planowania po projektowanie i rozwój, a także pełną migrację danych, rozbudowane interfejsy oraz długoterminowe wskazówki i szkolenie z zarządzania panelem.. ‘

Naszą ofertę tworzenia stron internetowych kierujemy do małych i dużych firm oraz do osób indywidualnych, które oczekują kompleksowej obsługi w postaci stworzenia strony www, a także dobrania szaty graficznej. Profesjonalna i przemyślana strona internetowa przyciągnie uwagę i wzbudzi zaufanie Twoich klientów, wyróżni Cię w Twojej branży, a tym samym przyciągnie potencjalnych klientów. Nasze projekty są dostosowane do wymagań SEO, są responsywne, funkcjonalne, a do tego zachwycają swoim wyglądem.

Projektowane przez nas strony opieramy na Technologii WordPress, dzięki temu nasi klienci zyskują przystępny i łatwy do zarządzania panel administratora. Dzięki temu w prosty i szybki sposób będziesz mógł zarządzać treściami i zdjęciami. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb naszych klientów i wymagań branży. Dzięki wnikliwej analizie i wywiadzie możemy wybrać najlepszą opcję łączącą funkcjonalność z unikatową szatą graficzną. Nie ma dla nas większych i mniejszych wyzwań. Tworzenie stron internetowych niezależnie od jego Tworzenie stron internetowych Koninwielkości jest dla nas tak samo ważne.

Tworzenie stron internetowych Konin odbywa się najczęściej przez WordPressa jako platformy do budowania dynamicznych, pięknych, wysokowydajnych stron internetowych. WordPress to system zarządzania treścią typu open source, który przekształcił się w jeden z najpopularniejszych systemów publikowania witryn na świecie. Chociaż nasz zespół jest zorientowany w wielu różnych systemach zarządzania treścią, WordPress jest jednym z naszych ulubionych. Tworzymy bogate w funkcje, dynamiczne witryny internetowe, które koncentrują się na zróżnicowaniu marki i zaangażowaniu.

Strona www dla biznesu

Budujemy piękne, wysoce funkcjonalne, skalowalne i responsywne strony internetowe, wykorzystując moc WordPressa jako platformy. Mamy duże doświadczenie w zakresie możliwości dostosowywania tematycznego, funkcjonalnego i administracyjnego WordPressa. Nasz zespół opracował niestandardowe projekty motywów, zintegrowany e-commerce, zewnętrzne interfejsy API i rozwiązaliśmy problemy, z którymi klienci nie zdawali sobie sprawy, że WordPress może sobie poradzić.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie i wiele zrealizowanych projektów. Zapewnimy Ci szablon dostosowany do Twoich wymagań i potrzeb, stronę internetową spełniającą wymagania Googla. Zamawiając u nas wykonanie strony internetowej otrzymasz kompleksową obsługę. Twoja strona www będzie od razu gotowa do publikacji w internecie. Zapewniamy :

 • Oryginalny projekt graficzny strony internetowej zgodny z Twoimi potrzebami.
 • Przygotowanie strony pod wymagania Googla.
 • Mobilność i responsywność witryny.
 • Wdrożenie nowoczesnego i łatwego w obsłudze systemu CMS.
 • Uzupełnienie tekstów i zdjęć na podstronach.
 • Instalacja strony internetowej na wskazanym serwerze
 • Założenie i konfiguracja kont e-mail

Dodatkowo:

 • rozbudowa sklepu o ekstra funkcje : konfigurację metod płatności i form dostaw, wprowadzenie produktów – ręcznie lub przez import.
 • założenie Bloga aktualności.

Tworzenie stron internetowych Konin to nasza pasja. Mamy sprawdzony format, za którym podążają wszystkie nasze projekty. Ten proces jest dostosowany do wielkości Twojej witryny i budżetu, więc nie ma jednego uniwersalnego podejścia – traktujemy Twoją nową witrynę WordPress jako unikalny projekt. Przemyślany projekt – ten wstępny etap obejmuje ponowne ustalenie zakresu projektu, więc wszyscy jesteśmy na tej samej stronie pod względem wymagań. Na tym etapie badamy rynek i konkurencję, patrząc na słowa kluczowe, treści i mapy witryn.

Tworzenie stron internetowych Konin – rola Klienta

Czasami nasi klienci dostarczają nam wszystkich materiałów, innym razem pomagamy tworzyć treści i grafiki. Nie potrzebujemy absolutnie wszystkiego, aby zacząć, ale nasi programiści WordPressa potrzebują dobrego pomysłu na to, jaki rodzaj treści będzie się wyświetlał na stronie.Jeśli masz aktualne marki i zasoby, omówimy je z tobą na tym etapie i jak będą one używane w witrynie.

Wireframing i projektowanie

Nasi eksperci WordPress podchodzą do projektowania i budowy nowej witryny WordPress strona po stronie. Zwykle zaczyna się od strony głównej, następnie do kluczowych stron docelowych, podstron, innych szablonów i blogów.

Najpierw szkieletujemy każdą stronę, aby zidentyfikować architekturę informacji i umieszczenie treści na stronie. Następnie pracujemy z Tobą, aby rozwinąć te wstępne koncepcje.

Takie podejście sprawia, że ​​wszyscy koncentrują się na bieżącej stronie i treści – próba zrobienia wszystkiego od razu prowadzi tylko do źle wykonanego projektu.

Budowa strony

Wszystkie nowe witryny są budowane na naszych serwerach, więc dostajemy WordPress i wszystko inne skonfigurowane i gotowe do pracy.

Instalujemy nasz motyw i zestaw wtyczek premium. Następnie zaczynamy budować strony, na które zostały zatwierdzone. Zwykle zaczyna się od strony głównej, a następnie strony najwyższego poziomu. Na tym etapie tworzymy również wymaganą funkcjonalność i ją testujemy.

Po utworzeniu witryny wciąż pracujemy w celu ulepszenia i udoskonalenia strony, układu i funkcji. Wszystko to odbywa się początkowo na komputerowej wersji strony, aby uzyskać wszystko idealnie. Po ukończeniu wersji strony na komputery działamy przez responsywny CSS, dzięki czemu twoja strona działa na wszystkich popularnych urządzeniach. Po uruchomieniu przeprowadzamy testy końcowe, analitykę wtyczek i wszelkie inne wymagania dotyczące śledzenia!

Wszystkie nasze witryny wprowadzają okres dwóch tygodni bezpłatnej pomocy technicznej w celu rozwiązania ewentualnych problemów. Każda strona, nad którą pracujemy, jest inna. Tworzenie stron internetowych Konin jest wyjątkowym wyzwaniem. Wspólnie z naszymi Klientami kreujemy stronę spełniającą oczekiwania naszego Klienta i odpowiednią funkcjonalność. Kiedy strona jest już aktywna, możemy pomóc w wsparciu technicznym, blogowaniu, marketingu i wszystkim innym, co wiąże się z ciągłym ulepszaniem witryny i marketingiem internetowym.

Tworzenie stron internetowych Konin , a modyfikacja aktualnej witryny.

Jeśli twoja witryna WordPress nie działa tak dobrze, jak ci się wydaje zgłoś się do nas!

Możemy uruchomić testy diagnostyczne Twojej witryny, aby dowiedzieć się, co jest z nią nie tak. Podobnie jak samochód, WordPress potrzebuje przeglądu i tuningu, aby działał tak, jak powinien.

Może potrzebować pewnych ulepszeń, takich jak :

Hosting

Jeśli Twoja obecna witryna jest wolna, możemy przyjrzeć się środowisku hostingu, aby sprawdzić, czy to jest pierwotna przyczyna problemu. Jeśli obecnie hostujesz na tanim współdzielonym serwerze, może to być prosta przyczyna problemów z szybkością WordPressa (szczególnie jeśli twoje strony administracyjne są wolne). Możemy przeprowadzić test wodospadu, aby zobaczyć, co dokładnie powoduje zatrzymania i jak można je naprawić.

Zmniejszenie ilości wtyczek

Pozbądź się nieużytecznych i niepotrzebnych wtyczek. Witryny WordPress z dużą ilością intensywnych wtyczek mogą powodować konflikty i problemy, więc przeprowadzimy audyt wtyczek, aby zobaczyć, co jest.

Obrazy

Czy wszystkie obrazy na stronie są zoptymalizowane poprawnie, czy masz bibliotekę multimediów, która zbliża się do wybuchu? Niektóre motywy i kompilacja dosłownie dostarczają obrazy o złych rozmiarach – może to spowodować, że strona główna witryny stanie się niesamowicie wolna i może również wpłynąć na serwer.

Sklepy Internetowe

Możemy zaplanować, zaprojektować i zbudować Twoją zupełnie nową stronę WooCommerce.

Sprzedaż online może być skomplikowanym zadaniem. Każda zbudowana przez nas strona WooCommerce ma swoje własne, unikalne wymagania i wiemy, że również Twoja.

Planowanie WooCommerce

 • Podczas tego wstępnego etapu projektu pomożemy Ci zdefiniować:
 • Jak najlepiej uporządkować swoje produkty (kategorie, tagi, odmiany, koszty dostawy, strefy wysyłki)
 • Określona funkcjonalność WooCommerce i wszelkie wtyczki potrzebne do osiągnięcia tego celu
 • Ogólna struktura witryny, model szkieletowy, architektura informacji i doświadczenie użytkownika
 • Proces kupowania i dostosowywanie się do unikalnych potrzeb rynku docelowego
 • Konwertowane słowa kluczowe
 • Struktura strony docelowej produktu, wyzwalacze konwersji i wezwania do działania
 • Optymalizacja urządzeń mobilnych i tabletów
 • Funkcje mediów społecznościowych i cała gama innych ważnych rzeczy

Projektowanie witryn WooCommerce

Prawdziwą mocą WooCommerce jest możliwość rozebrania szablonów Woo i przebudowania ich tak, by spełniały wszystkie wymagania. Tworzenie stron internetowych Tworzenie stron internetowych Konin WooCommerce oparte jest na  niestandardowych szablonach stron pojedynczych produktów, stron koszyka, aby w pełni dostosować wrażenia użytkowników do marki. Robimy to ostrożnie, upewniając się, że wszystkie podstawowe funkcje Woo pozostają nienaruszone – co oznacza, że ​​przyszłe aktualizacje nie naruszają Twojej witryny.

Hosting WooCommerce

Istnieje wiele stron WooCommerce, które nie mogą być buforowane, a witryny oparte na Woo nakładają na serwer dodatkowe wymagania. Jako profesjonalna agencja WordPress oferuje również dedykowany hosting WooCommerce, dzięki czemu witryna jest szybka i nie ma problemów z powolnym ładowaniem innych błędów hostingu.

Korzystamy również z płatnych wtyczek do pamięci podręcznej, specjalnie zaprojektowanych dla witryn WooCommerce, które dodatkowo przyspieszają twoją witrynę i zwiększają komfort użytkowników, co zwiększa konwersje i sprzedaż.

Jeśli planujesz uruchomienie nowej witryny WooCommerce lub chcesz ulepszyć istniejącą, z przyjemnością prześlemy Ci propozycję.

Tworzenie stron internetowych Konin – Doradztwo i Konsultacje

Skorzystaj z naszej wiedzy, aby zaprojektować i dokonać najlepszego wyboru motywu przewodniego swojej strony internetowej. Cały proces projektowania stron internetowych opiera się całkowicie na Twoich potrzebach i wymaganiach biznesowych. Doskonale radzimy sobie z przekształcaniem pomysłów i potrzeb w działania i dostarczamy kreatywne rozwiązania, które spełniają lub nawet  przekraczają oczekiwania.

Największym czynnikiem wpływającym na sukces indywidualnego wysiłku programistycznego jest jasne zrozumienie projektu, dzielone pomiędzy nasz zespół i naszego Klienta. Przyjmujemy podejście oparte na współpracy i współpracujemy z Tobą jako zespołem, aby określić najlepsze podejście do dostarczania doskonałego produktu, jednocześnie pracując z Tobą, aby uniknąć problemów z komunikacją i uzgodnić kwestie, które mogą wpłynąć na koszty i czas wykonania projektu.

Ważne jest, abyśmy zrozumieli Twoje potrzeby i wymagania dotyczące wizji projektu strony. Osiągamy to, przeprowadzając z Tobą wywiad, aby zidentyfikować oczekiwania i cele. Ten proces odbywa się podczas serii rozmów w celu zebrania informacji, które pomagają nam przejść do następnego etapu definiowania rozwiązań. Tworzenie stron internetowych Konin opiera się na ciągłej interakcji między naszymi pracownikami zarówno programistami jak i grafikami, a naszym Klientem.

Ostateczny projekt i rozwiązania

Tworzenie stron internetowych KoninPo zidentyfikowaniu celów i wymagań Twojego projektu, dokonujemy przeglądu kluczowych punktów i dostarczamy ważne analizy techniczne i funkcjonalne. W tym momencie rozumiemy, czego potrzebujesz,  aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób zbudujemy dla Ciebie stronę internetową, używając najlepszych rozwiązań, narzędzi i technologii, w oparciu o nasze doświadczenie techniczne.

W tym momencie procesu odpowiedzieliśmy na pytanie Co? i jak ?, ale jest wiele czynników do rozważenia, w tym budżet i czas.

.Tworzenie stron internetowych Konin Grupa Exception  to ucieleśnienie designu, technologii, treści i marketingu. Jesteśmy obsesyjnie skupieni na pomaganiu organizacjom w osiąganiu podstawowych celów biznesowych za pomocą cyfrowej przestrzeni. Projektujemy i tworzymy strony internetowe w celu wpłynięcia na sprzedaż,  i generowanie ruchu i potencjalnych klientów.

Strony internetowe to narzędzia dla ludzi. Powinny one spełniać podstawowe funkcje wpływające na nawigację po stronie,  czas ładowania strony i, wiele innych. Projektując witrynę internetową mamy na uwadze potrzeby użytkownika. W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest aby dostosować stronę www do wymagań urządzeń mobilnych.

Responsywna strona internetowa

Nasze motywy WordPress są responsywne, co oznacza, że ​​automatycznie dostosowują się do urządzeń mobilnych, takich jak iPhonei , iPad i inne smartphony. Posiadanie odpowiedniego planu jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Na dzisiejszym rynku ważne jest, aby zapewnić odwiedzającym witrynę dostęp do wszystkich stron na wszystkich urządzeniach, w tym na komputerach, tabletach i urządzeniach mobilnych. Nie ma łatwego zadania, a wszystkie nowe urządzenia są publikowane w szybkim tempie (prawie codziennie!), Więc trudno jest dotrzymać kroku, chyba że Twoja strona internetowa jest w pełni responsywna we wszystkich środowiskach. Podchodzimy do wszystkich projektów z podejściem „mobile-first”, które pozwala Twojej witrynie i treściom dostosować się do ekranów o wielu rozmiarach.

Jedna strona dostosowuje się do wszystkich urządzeń mobilnych, oszczędzając czas i pieniądze! W maju 2015 r. Przeglądanie na urządzeniach mobilnych przewyższało możliwości komputerów stacjonarnych, a dostosowanie do urządzeń przenośnych stało się w kwietniu oficjalnym czynnikiem rankingu Google. Stworzenie witryny przyjaznej dla urządzeń mobilnych nie jest już opcjonalne: jest koniecznością. Wszystko zaczyna się od responsywnego projektowania stron internetowych.

 

MOŻEMY CI POMÓC

Robimy więcej niż tworzymy wygląd. Łączymy się z Tobą i pomagamy Ci ulepszyć Twoją markę i rozwinąć biznes. Nie tylko projektujemy; budujemy wieloletnie relacje oparte na partnerskich i uczciwych warunkach. Sposób, w jaki podchodzimy do projektu i go tworzymy, zapewnia klientom zawsze elitarne świadczenia.

Pozwól nam zabrać Twoją markę w podróż! Znasz swój biznes,a my  znamy design i możliwości internetu. Zaczynamy od tego, co Cię inspiruje i wyraża to co chcesz przekazać odbiorcy, to pozwoli stworzyć coś, co pięknie Cię zareprezentuje.

Dbamy o to, aby wszystko, co budujemy, miało na uwadze rozszerzalność. Chcemy mieć pewność, że Twoja strona pozostanie funkcjonalna i piękna, bez względu na to, jaki będzie jej dalszy rozwój! Podejście oparte na najlepszej praktyce stanowi solidne podstawy do przyszłych aktualizacji, ulepszeń i rozwoju, niezależnie od tego, czy jesteśmy tymi, którzy go obsługują.

Standardy kluczem do sukcesu

Kluczem do dobrego rozwoju jest trzymanie się zestawu standardów, który zapewnia, że ​​nasza praca jest dobrze zaprojektowana i wdrożona. Zestaw norm, na który wiele osób może się zgodzić, jest zazwyczaj określany jako sprawdzone metody. Przyjmując najlepsze praktyki jako nasz standard rozwoju, zapewniamy, że jest dobrze zorganizowany, zoptymalizowany, bezpieczny i wydajny. Przywiązujemy dużą wagę do szczegółów, które mają największe znaczenie.

Tworzenie stron internetowych Konin może odbywać się w wielu językach.

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu wielojęzycznych witryn dla międzynarodowej publiczności. Upewnijmy się, że strona jest zrozumiała dla ludzi na w Twoim otoczeniu i na całym świecie.

Tworzenie stron internetowych KoninSukces w internecie to nie tylko Tworzenie stron internetowych Konin , jest to dużo szersze pojęcie.Chodzi o cały cykl życia strony. Doskonałym miejscem na rozpoczęcie jest utrzymanie inwestycji WordPress przez cały okres eksploatacji witryny. Grupa Exception posiada usługę wspierania rozwoju istniejącej witryny  która pomaga w utrzymaniu i rozbudowie. Stworzyliśmy zespół specjalistów WordPress, którzy mogą wspierać Cię w rozwoju witryny. Nasza opieka nad witryną zawiera :

BEZPIECZEŃSTWO
Twoja witryna WordPress będzie bezpieczna przed złośliwym oprogramowaniem dzięki monitorowaniu i czyszczeniu 24/7.

BACKUPS
Zaplanowane bezpieczne kopie zapasowe poza siedzibą zapewniają bezpieczeństwo zawartości witryny i kodu źródłowego.

AKTUALIZACJE
Nigdy więcej nie martw się o aktualizacje. Nasz zespół zajmie się aktualizacją wtyczek czy informacji na stronie.

ROZWÓJ
Jeżeli będziesz chciał rozbudować stronę, dodać podstrony lub sklep internetowy możesz na nas liczyć. Podpowiemy jak najlepiej się do tego zabrać i co dokładnie wprowadzić.

KONTAKT I POMOC 24h/7
Nigdy więcej niestałych programistów, którzy przestali odpowiadać na e-maile. Teraz masz partnera w prowadzeniu biznesu. Możesz zwrócić się do nas w każdej chwili z każdym problemem dotyczącym naszej pracy.

Twoja strona internetowa jest oprogramowaniem i musi być regularnie aktualizowana, aby działała poprawnie i była  bezpieczna, w tym przypadku przydatna jest umowa serwisowa WordPress! W przypadku wszystkich witryn, które projektujemy i budujemy, zalecamy podpisanie umowy serwisowej WordPress wtedy będziemy mogli zająć się Twoją witryną i zadbać o aktualizacje, instalacje i poprawki. WordPress to niesamowicie intuicyjny program, ale jeśli nie jesteśmy programistą to niektóre aspekty zarządzania witryną WordPress mogą być trudne.

WordPress jest oprogramowaniem i tak jak w przypadku całego oprogramowania, jest regularnie aktualizowany i poprawiany. Ta witryna, którą uruchomiłeś trzy miesiące temu, jest teraz nieaktualna – chyba, że przeprowadziłeś aktualizację. Nieaktualna strona jest bardziej podatna na wirusy, konflikty wtyczek i szereg innych problemów.

Grupa Exception to wszystko czego potrzebujesz!

Tworzenie stron internetowych Konin to gwarancja kompleksowego projektu, profesjonalnego i szybkiego wdrożenia, współpracy na partnerskich warunkach, ale przede wszystkim uczciwości i wieloletniego doświadczenia. Zapewnimy projekt,, design i oprawę graficzną. Przygotujemy witrynę responsywną przygotowaną pod SEO.

Tworzenie stron internetowych KoninDodatkowo możesz uzyskać u nas domene, hosting, Certyfikat SSL, pozycjonowanie strony.

Pamiętaj prezentacja firmy w internecie to podstawa!  Firmy, sklepy, korporacje czy instytucje prezentują swoje usługi czy produkty w internecie, a dzięki temu docierają do większej ilości Klientów.

Tworzenie stron internetowych Konin, sklepów internetowych, pozycjonowanie na pierwsze miejsca w wyszukiwarce Googla, prowadzimy Kampanie Google Adwords, oraz Kampanie na Facebooku. Prowadzimy portale społecznościowe, prowadzimy blogi i dbamy o bezpieczeństwo Twojej witryny.

Częstym problem jest brak wiedzy i umiejętności z zakresu marketingu internetowego. Nasza firma oferuje Państwu pełny zakres usług i całkowite wsparcie związane z działalnością w internecie oraz z promowaniem marki, firmy czy produktu. Zapraszamy do kontaktu.

Wieloletnie doświadczenie oraz setki zrealizowanych projektów sprawia, że tworzone przez nas strony internetowe są utrzymane na najwyższym poziomie, z zastosowaniem najnowszych trendów i technologii.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wszystkie etapy projektowania strony www realizujemy z najwyższą starannością.

Mając świadomość olbrzymiej konkurencji obecnej w internecie, za cel stawiamy sobie tworzenie projektów, które na długo zapadną w świadomości potencjalnych klientów. Tworzone przez nas strony internetowe nastawione są na osiągnięcie maksymalnych korzyści jakie niesie potęga internetu.

 

Back To Top